У світі активно зростає тренд навчати доброчесності, починаючи зі школи.
Навчання доброчесності — це однозначно інвестиція в людський капітал та успішне майбутнє нашої країни. Адже доброчесний учень пізніше стає відповідальним дорослим, доброчесна школа – спільнотою, а покоління доброчесних школярів – доброчесними управлінцями, учителями, політиками, лікарями та поліцейськими.
Тому з нагоди традиційного Тижня доброчесності у 9-В класі відбувся тренінг на тему «Бути доброчесним значить бути успішним».
На занятті дев‘ятикласники переконалися в тому, що бути доброчесними — це визначальна риса нової України. І, водночас, це наш щоденний вибір - відстоювати те, у що віриш, що є
... Читати далі »
Доброчесність – це чинити правильно навіть коли на тебе ніхто не дивиться. Сьогодні приділяється велика увага вихованню доброчесності в учнів. Людина, у якої глибоко закладено доброчесність, не буде красти, просити чи давати хабарі, списувати правильні відповіді на іспиті, видавати чужий інтелектуальний чи творчий доробок за свій, а також хитрувати, щоби заробити певні привілеї в шкоду іншій людині чи всьому суспільству.
Що таке академічна доброчесність та як її дотримуватися? Які наслідки має списування в класі, та для всієї країни? Про це і не тільки роздумували учні 5-В класу із класним керівником А.Т.Гаврилець на проведеній виховній годині до тижня доброчесності - "Доброчесність і справедливість – доро
... Читати далі »