Субота, 02.12.2023, 11:07 | Вхiд | Реєстрацiя
Вітаю Вас Гость | RSS
Наше опитування
Ви завітали до нас як?
Всього відповідей: 765
Міліція дітям
Міліція на допомогу дітям
Міліція на допомогу дітям
Скринька довіри

Лист психологу

Міні-чат
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дитячі організації

Дитячі організації

Молода українська держава потребує молодих, креативних, ініціативних та відповідальних лідерів; рішучих, з почуттям власної гідності людей, здатних до самовдосконалення, вміння здійснювати свідомий та самостійний вибір. Саме такі люди розбудовують громадянське суспільство. Для того, щоб стати успішним в житті, необхідно володіти лідерськими компетенціями, умінням приймати рішення та вирішувати складні життєві ситуації.
Участь у дитячих громадських організаціях дає можливість розвивати організаторські, лідерські якості, використовувати особистісний та творчий потенціал, відчути причетність до громадських та державних справ. Вкрай необхідно вчитися толерантності, проявляти себе в різних видах діяльності, набувати досвіду волонтерської роботи, втілювати власні ініціативи, брати на себе відповідальність, знайти своє місце в суспільстві, бути успішними, здоровими і щасливими.
З цією метою в нашому комплексі було створено дитячі організації "Країна Веселкова" та "Країна Барвінкова".
Статус дитячих громадських організацій і їх спілок визначається як Законом України „Про дитячі та молодіжні громадські організації” так і Законом України „Про об’єднання громадян”.
Одним із прав дітей є право на об’єднання в дитячі громадські організації. Так, відповідно до ст. 23 Закону України „Про охорону дитинства” діти мають право на об’єднання в самостійні дитячі та молодіжні громадські організації за умови, що їх діяльність не суперечить Конституції України та законам України, не порушує громадський порядок і безпеку держави, права і свободи інших осіб, не шкодить моралі та здоров’ю дітей та інших громадян.
Дитячі громадські організації можуть створювати свої об’єднання, встановлювати контакти з дитячими громадськими організаціями інших країн, вступати до міжнародних дитячих об’єднань.
Учні мають право, відповідно до ст. 51 Закону України „Про освіту”, на участь в об’єднаннях громадян.
Дитина має право зустрічатись з іншими людьми, вступати до асоціацій, об’єднань, або ж створювати їх (ст. 15 Конвенції ООН про права дитини).
Закон України „Про дитячі та молодіжні громадські організації” визначає особливості організаційних і правових засад утворення та діяльності молодіжних і дитячих громадських організацій та державні гарантії забезпечення їх діяльності.

Поділись з друзями

Пошук
Форма входу

Цифрова грамотність
Дія. Цифрова освіта Всеукраїнська Школа Онлайн
2016 - Рік англійської мови в Україні
2016 - Рік англійської мови в Україні
Календар
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини освіти
контакти
ОЗО - Колiнковецький ліцей
Головна, 92
с. Колінківці
Чернівецький район
Чернівецька область
60023 Україна
+38 (03731)47295 kolinkivtsy-nvk@ukr.net
Карта проїзду
Маршрут автомобілем до ОЗО - Колінковецький ліцей на карті більшого розміру
Переглянути Маршрут автомобілем до ОЗО - Колiнковецький ліцей на карті більшого розміру

Ми в соцмережах, приєднуйся!

При використанні матеріалів сайту посилання на http://kolinkivtsy-nvk.ucoz.ua/ обов'язкове! ОЗО - Колінковецький ліцей © 2011-2023Украина онлайн InterNetri.Net